KONST / Litografier / Färglitografi 13714038
nr 1371 4038
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Storkyrkobrinken. Signerad, numrerad 250/290, bladets mått: 54x61 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:03:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist